Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ (235/55 R17 99V) 784594 | 787 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 99V ) 784594 | 849 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 99V ) | 869 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V | od 787 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W | od 738 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y | od 649 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →