Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4+ (235/55 R17 99V) 784594 | 787 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 99V ) 784594 | 744 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 99V ) | 858 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V | від 744 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W | від 738 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y | від 649 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →