Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 235/55 R17 103Y PRIMACY 4 XL 969447 | 1 041 zł |
Opona Michelin 235/55R17 PRIMACY 4+ 103Y - opony letnie 969447 | 649 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 103Y XL ) 969447 | 779 zł |
Michelin Primacy 4+ (235/55 R17 103Y) 969447 | 730 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 103Y XL ) | 788 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V | від 787 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W | від 738 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y | від 649 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →