Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 235/55 R17 103W PRIMACY 4 XL 926415 | 797 zł |
Michelin Primacy 4+ (235/55 R17 103W) 926415 | 738 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 103W XL ) 926415 | 793 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/55 R17 103W XL ) | 801 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V | od 787 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W | od 738 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y | od 649 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →