Opona letnia Michelin Primacy 4 225/55 R16 95V Run Flat
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 225/55 R16 95V Run Flat |
|
Całkowite zachowanie właściwości w miarę zużycia. Odporność na aquaplaning. Długi przebieg. Wskaźnik zużycia.
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 225/55 R16 95V Run Flat
Ceny na Michelin Primacy 4 225/55 R16 95V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/55 R16 95V Run Flat | od 936 zł | 2 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R16 95W | od 802 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R16 99Y | od 1 071 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →