Opona letnia Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V
Ceny na Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y | od 708 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz | od 714 zł | 2 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V Volvo | od 639 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y | od 712 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y BMW/Mini | od 719 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y Run Flat | od 791 zł | 3 oferty |