Opona letnia Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz 225/50 R17 94 Y 225/50 R17 94 Y Mercedes-Benz 225/50 R17 98 V Volvo 225/50 R17 98 Y 225/50 R17 98 Y BMW/Mini 225/50 R17 98 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz
Ceny na Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y | od 708 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz | od 710 zł | 2 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98V Volvo | od 609 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y | od 712 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y BMW/Mini | od 715 zł | 2 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R17 98Y Run Flat | od 791 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →