Opona letnia Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 3 (225/50 R17 94V) 193890 | 765 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/50 R17 94V ) | 775 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/50 R17 94V ) 193890 | 766 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V
Ceny na Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94H Audi | od 673 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94H Run Flat | od 757 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94V | od 765 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94W Run Flat | od 699 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 94Y Audi | od 718 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 98W | od 1 178 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 3 225/50 R17 98W BMW/Mini | od 1 178 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →