Opona letnia Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W
Ceny na Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 245/45 R18 96Y | od 867 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W Volvo | od 791 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y | od 698 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi | od 689 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Run Flat | od 748 zł | 4 oferty |