Літня шина Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 (245/45 R18 100Y) 974019 | 848 zł |
Opona Michelin 245/45R18 PRIMACY 3 100 Y XL AO - opony letnie 974019 | 689 zł |
Michelin Primacy 3 ( 245/45 R18 100Y XL AO ) 974019 | 808 zł |
Michelin Primacy 3 ( 245/45 R18 100Y XL AO ) | 890 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi
Ціни на Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 245/45 R18 96Y | від 867 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W Volvo | від 791 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y | від 698 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi | від 689 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Run Flat | від 766 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →