Літня шина Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W
Ціни на Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 245/45 R18 96Y | від 867 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100W Volvo | від 791 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y | від 698 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Audi | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Primacy 3 245/45 R18 100Y Run Flat | від 748 zł | 4 пропозиції |