Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W 245/45 R18 100 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 245/45 R18 100W PRIMACY 4 XL 263856 | 924 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 245/45 R18 100W XL ) 263856 | 819 zł |
Michelin Primacy 4+ (245/45 R18 100W) 263856 | 803 zł |
Opona Michelin 245/45R18 PRIMACY 4+ 100W XL - opony letnie 263856 | 672 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 245/45 R18 100W XL ) | 828 zł |
Opona letnia MICHELIN 245/45 R18 100W XL TL PRIMACY 4+ MI | 711 zł |
Michelin Primacy 4+ XL 245/45R18 100W | 672 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W | від 672 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →