Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W 245/45 R18 100 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 245/45 R18 100W PRIMACY 4 XL 263856 | 960 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 245/45 R18 100W XL ) 263856 | 818 zł |
Michelin Primacy 4+ (245/45 R18 100W) 263856 | 803 zł |
Opona Michelin 245/45R18 PRIMACY 4+ 100W XL - opony letnie 263856 | 672 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 245/45 R18 100W XL ) | 828 zł |
Opona letnia MICHELIN 245/45 R18 100W XL TL PRIMACY 4+ MI | 711 zł |
Michelin Primacy 4+ XL 245/45R18 100W | 672 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W | od 672 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →