Opona letnia Michelin e.Primacy 245/45 R18 100W
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin e.Primacy 245/45 R18 100W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin e.Primacy 245/45 R18 100W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin E Primacy (245/45 R18 100W) 699722 | 766 zł |
Michelin E Primacy ( 245/45 R18 100W XL EV ) 699722 | 784 zł |
Michelin E Primacy ( 245/45 R18 100W XL EV ) | 793 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →