Літня шина BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W
Відео 20Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W 245/45 R18 100 W 245/45 R18 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BF GOODRICH Opony 245/45 R18 100 W XL opony letnie do samochodów osobowych | 711 zł |
BF Goodrich Advantage ( 245/45 R18 100W XL ) 710884 | 735 zł |
BF Goodrich Advantage (245/45 R18 100W) 710884 | 717 zł |
BF Goodrich Advantage ( 245/45 R18 100W XL ) | 744 zł |
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W
Ціни на BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100W | від 711 zł | 4 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100Y | від 496 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →