Opona letnia Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 3 (225/45 R17 91W) 886965 | 596 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/45 R17 91W ) 886965 | 597 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/45 R17 91W ) | 605 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Ceny na Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91V Run Flat | od 503 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W | od 596 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91Y | od 671 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W | od 729 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →