Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (225/45 R17 91Y) 8736 | 511 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/45 R17 91Y AO ) | 517 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/45 R17 91Y AO ) 8736 | 512 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91W | od 450 zł | 9 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y | od 511 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y Audi | od 419 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94V Audi | od 474 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y | od 475 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y BMW/Mini | od 429 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y Run Flat | od 496 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →