Opona letnia Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W
Ceny na Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91V Run Flat | od 503 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W | od 596 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91Y | od 671 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W | od 729 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →