Літня шина Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 (225/45 R17 91W) 886965 | 596 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/45 R17 91W ) 886965 | 597 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/45 R17 91W ) | 605 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W
Ціни на Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91V Run Flat | від 503 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91W | від 596 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 91Y | від 671 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/45 R17 94W | від 729 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →