Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 225/45 R17 91W PRIMACY 4 3528701263069 | 495 zł |
Michelin Primacy 4+ (225/45 R17 91W) 126306 | 526 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/45 R17 91W ) 126306 | 533 zł |
Opona Michelin 225/45R17 PRIMACY 4+ 91W FP - opony letnie 126306 | 463 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/45 R17 91W ) | 540 zł |
Opony letnie 225/45R17 91W Primacy 4+ Michelin 2024 | 446 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91V | od 459 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91W | od 446 zł | 6 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 91Y | od 466 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 94V | od 463 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/45 R17 94W | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →