Opona motocyklowa Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R
Wideo 24Zdjęcia 37 |
Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 130/80-17 ANAKEE WILD R 65R - opony motocyklowe 36642 | 546 zł |
Michelin Moto Anakee Wild 65r Tl Adventure Rear Tire Czarny 130 / 80 / R17 | 643 zł |
Michelin Anakee Wild (130/80 R17 65R) 036642 | 615 zł |
Michelin Anakee Wild ( 130/80-17 TT/TL 65R tylne koło, M/C, V-max = 170km/ | 654 zł |
Michelin Anakee Wild ( 130/80-17 TT/TL 65R tylne koło, M/C, V-max = 170km/ | 663 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R
Ceny na Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R |
---|---|---|---|---|
Michelin Anakee Wild 80/90 -21 48S | od 337 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 90/90 -21 54R | od 451 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 110/80 -18 58S | od 444 zł | 4 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 110/80 R19 59R | od 536 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 120/70 R19 60R | od 573 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 120/80 -18 62S | od 483 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 130/80 -17 65R | od 546 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 130/80 -18 66S | od 534 zł | 4 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 140/80 -17 69R | od 662 zł | 4 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 140/80 -18 70R | od 589 zł | 3 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 150/70 R17 69R | od 682 zł | 5 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 150/70 R18 70R | od 464 zł | 7 oferty | ||
Michelin Anakee Wild 170/60 R17 72R | od 767 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →