Opona zimowa Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Alpin 5 (225/55 R17 97H) 134177 | 861 zł |
Michelin Alpin 5 ( 225/55 R17 97H *, MO ) 134177 | 862 zł |
Michelin Alpin 5 ( 225/55 R17 97H *, MO ) | 872 zł |
Opony zimowe 225/55R17 97H Alpin 5 Michelin 2023 | 782 zł |
Michelin Alpin 5 (225/55 R17 97H) 644825 | 861 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Ceny na Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H | od 782 zł | 5 oferty | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Audi | od 505 zł | 4 oferty | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Run Flat | od 877 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →