Зимова шина Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Alpin 5 (225/55 R17 97H) 134177 | 861 zł |
Michelin Alpin 5 ( 225/55 R17 97H *, MO ) 134177 | 862 zł |
Michelin Alpin 5 ( 225/55 R17 97H *, MO ) | 873 zł |
Opony zimowe 225/55R17 97H Alpin 5 Michelin 2023 | 782 zł |
Michelin Alpin 5 (225/55 R17 97H) 644825 | 861 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Ціни на Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H | від 782 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Audi | від 505 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Run Flat | від 877 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →