Opona całoroczna Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T
Wideo 12Zdjęcia 24 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Agilis CrossClimate (205/65 R16 107/105T) 603801 | 821 zł |
Opona Michelin 205/65R16 C AGILIS CROSSCLIMATE 107T - opony dostawcze 6038 | 749 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczon | 828 zł |
Michelin Agilis CrossClimate ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczon | 838 zł |
Opona wielosezonowa MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE 205/65R16 107T | 720 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T
Ceny na Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis CrossClimate 205/65 R16C 107T | od 720 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →