Opona całoroczna Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Carrier All Season ( 205/65 R16C 107/105T ) 2796300 | 747 zł |
Pirelli Carrier All Season (205/65 R16 107/105T) 2796300 | 733 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 205/65 R16C 107/105T ) | 758 zł |
Modyfikacje Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T
Ceny na Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Pirelli Carrier All Season 205/65 R16C 107T | od 733 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →