System audio Media-Tech Flamezilla (MT3178)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Media-Tech Flamezilla
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:20 W
Pasmo przenoszenia:100 – 20000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:580x240x185 mm
Waga:2.8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Media-Tech Flamezilla
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamezilla MT3178 funkcja karaoke, podświ | 186 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny | 167 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamezilla MT3178 funkcja karaoke, podświ | 194 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamezilla MT3178 Czarny | 167 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamezilla MT3178 funkcja karaoke, podświ | 186 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →