System audio Media-Tech MT3179
Zdjęcia 7 |
Media-Tech MT3179
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.1
Moc wyjściowa RMS:15 W
Pasmo przenoszenia:80 – 20000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:195x120x165 mm
Waga:1.22 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Media-Tech MT3179
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media Tech MT3179 Przenośny głośnik Bluetooth Czarny 15 W 1 sztuka S913769 | 99 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Boombox MT3179 15W USB-C Srebrny UGMDTB00 | 115 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Boombox MT3179 15W USB-C Srebrny 112707 | 121 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Boombox MT3179 15W USB-C Srebrny 112707 | 115 zł |
Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth 5.1+ Edr Boombox 600W Pmpo Fm MP3 pilot | 110 zł |
Głośnik bezprzewodowy Boombox MT3179 15W USB-C Srebrny | 117 zł |
MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH BOOMBOX SILVER 15W RMS MT3179 | 114 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →