Opona całoroczna Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R17 119Q
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R17 119Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R17 119Q
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis M8060 Trepador ( 35x12.50 R17 119Q 8PR, POR ) TL00087100 | 2 220 zł |
Maxxis M8060 Trepador (35x12.50/ R17 119Q) TL00087100 | 1 866 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R17 119Q 8PR, POR ) | 1 858 zł |
Maxxis M8060 Trepador (35x12.50/ R17 119Q) 427275500 | 1 783 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( 35x12.50 R17 119Q 8PR, POR ) | 2 248 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R17 119Q 8PR, POR ) 427275500 | 1 801 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →