Opona zimowa Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Snow WP6 (195/65 R15 91T) 42205485 | 286 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 ( 195/65 R15 91T ) 42205485 | 292 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 ( 195/65 R15 91T ) | 296 zł |
Modyfikacje Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T
Ceny na Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91H | od 490 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 91T | od 286 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Premitra Snow WP6 195/65 R15 95T | od 293 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →