Opona zimowa Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tourador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tourador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91T
Ceny na Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91H | od 291 zł | 1 oferta | ||
Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 91T | od 321 zł | 1 oferta | ||
Tourador Winter Pro TS1 195/65 R15 95T | od 304 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →