Opona zimowa Maxxis Premitra Ice SP3 185/65 R14 86T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Ice SP3 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Ice SP3 185/65 R14 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Ice SP3 ( 185/65 R14 86T, Nordic compound ) ETP00282600 | 866 zł |
Maxxis Premitra Ice SP3 (185/65 R14 86T) ETP00282600 | 865 zł |
Maxxis Premitra Ice SP3 ( 185/65 R14 86T, Nordic compound ) | 879 zł |
Polecamy