Opona zimowa Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 265/60 R18 114V
Wybierz rozmiar opony
Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 265/60 R18 114V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 265/60 R18 114V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW (265/60 R18 114V) 42752872 | 623 zł |
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW ( 265/60 R18 114V XL ) 42752872 | 742 zł |
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW ( 265/60 R18 114V XL ) | 756 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →