Opona całoroczna Maxxis Bravo AT-771 215/70 R16 100T
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Bravo AT-771 215/70 R16 100T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Bravo AT-771 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis AT-771 Bravo (215/70 R16 100T) TP41064400 | 647 zł |
Maxxis AT-771 Bravo ( 215/70 R16 100T OWL ) TP41064400 | 655 zł |
Maxxis AT-771 Bravo ( 215/70 R16 100T OWL ) | 663 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →