Wędzisko Matrix Horizon Pro X-Class 360-60 (GRD164)
Wideo 2 |
Matrix Horizon Pro X-Class 360-60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matrix Horizon Pro X-Class 360-60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canne Matrix Horizon X Pro X-Class feeder 60g GRD164 | 1 498 zł |
Matrix Fishing Horizon X Pro Slim Feeder Carpfishing Rod Czarny 3.60 m / 6 | 1 242 zł |
Wędka Feeder Matrix Horizon X Pro X Class 3,60 M 60 G | 1 409 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →