Osuszacz powietrza Master DH 752
Master DH 752
Rodzaj:budowlany
Wydajność:46.7 l/dobę
Przepływ powietrza:350 m³/h
Moc:900 W
Sterowanie:przyciski
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DH 752
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master DH 752
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master Osuszacz powietrza DH 752 | 3 692 zł |
Osuszacz kondensacyjny Master DH 752 MCS-DH752 | 3 896 zł |
Osuszacz powietrza MASTER DH 752 P | 5 264 zł |
Master Osuszacz Powietrza Master Dh 752 MA-4603.800 8053670895133 | 3 995 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →