Osuszacz powietrza Master DH 720
Master DH 720
Rodzaj:domowy, do 40 m²
Wydajność:20 l/dobę
Przepływ powietrza:215 m³/h
Moc:370 W
Sterowanie:przyciski
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DH 720
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master DH 720
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 720P | 1 818 zł |
MASTER OSUSZACZ POWIETRZA DH720P 20 l/24h | 2 128 zł |
Master Osuszacz powietrza DH720 | 1 773 zł |
Osuszacz powietrza kondensacyjny MASTER DH 720 P | 2 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →