Osuszacz powietrza Master DH 26
Master DH 26
Rodzaj:budowlany
Wydajność:26 l/dobę
Przepływ powietrza:350 m³/h
Moc:620 W
Sterowanie:mechaniczne
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DH 26
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master DH 26
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osuszacz kondensacyjny Master DH 26 MCS-DH26 | 5 134 zł |
Master Osuszacz Powietrza Dh26 26L/24H | 5 411 zł |
Osuszacz powietrza MASTER DH 26, 620 W | 6 937 zł |
Modyfikacje Master DH 26
Ceny na Master DH 26 |
---|---|---|---|---|
Master DH 26 | od 5 134 zł | 5 oferty | ||
Master DH 44 | od 6 981 zł | 4 oferty | ||
Master DH 62 | od 7 181 zł | 4 oferty | ||
Master DH 92 | od 9 139 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →