Osuszacz powietrza Camry CR 7851
Zdjęcia 7 |
Camry CR 7851
Rodzaj:domowy, do 20 m²
Wydajność:10 l/dobę
Przepływ powietrza:120 m³/h
Moc:200 W
Sterowanie:przyciski
Montaż:podłogowy
Obecność podświetlenia, którego kolor zmienia się w zależności od wilgotności powietrza.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CR 7851
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7851
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY CR 7851 Osuszacz powietrza z wyświetlaczem LCD 10 l suszarka kompres | 519 zł |
Podłogowy Camry CR 7851 AGDM-OSU-CMY-001 | 499 zł |
Osuszacz powietrza LCD kompresorowy Cr 7851 (1) | 539 zł |
Kompresorowy osuszacz powietrza LCD Camry CR 7851 powietrza LCDkompresorow | 576 zł |
CR 7851 Osuszacz powietrza lcd kompresorowy | 557 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →