Osuszacz powietrza Master DH 62
Master DH 62
Rodzaj:budowlany
Wydajność:62 l/dobę
Przepływ powietrza:480 m³/h
Moc:950 W
Sterowanie:mechaniczne
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DH 62
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master DH 62
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 62 | 7 791 zł |
Osuszacz kondensacyjny Master DH 62 MCS-DH62 | 7 181 zł |
MASTER OSUSZACZ POWIETRZA DH62 52 L / 24h | 7 570 zł |
Modyfikacje Master DH 62
Ceny na Master DH 62 |
---|---|---|---|---|
Master DH 26 | od 5 134 zł | 5 oferty | ||
Master DH 44 | od 6 981 zł | 4 oferty | ||
Master DH 62 | od 7 181 zł | 4 oferty | ||
Master DH 92 | od 9 139 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →