Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Makita DUB363ZV
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Makita DUB363ZV |
|
Silnik bezszczotkowy. Płynny start.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DUB363ZV
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DUB363ZV Dmuchawa akum. LI-ION z zestawem do zasysania 2x18V MAKITA | 1 262 zł |
Makita Dub363zv Leaf Blower Posrebrzany One Size / EU Plug | 1 559 zł |
Dmuchawa Akumulatorowa 2X18V Dub363Zv Body Makita | 1 300 zł |
Makita Dmuchawa Akumulatorowa 2*18V 0*Ah Li-Lon M DUB363ZV 88381889773 | 1 327 zł |
Akumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion, z zestawem do odsysania, bez akumul | 1 389 zł |
Makita Dub363Zv | 1 199 zł |
Makita DUB363ZV | 1 249 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →