Torba na aparat Lowepro ProTactic BP 350 AW II (LP37176)
Wideo 15Zdjęcia 19 |
Lowepro ProTactic BP 350 AW II 16 l25 l |
|
W zestawie etui na ładowarkę lub akcesoria oraz odłączany uchwyt na butelkę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lowepro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lowepro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lowepro ProTactic BP 350 AW II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lowepro ProTactic BP 350 AW II | 899 zł |
Lowepro ProTactic BP 350 AW II Green Line | 899 zł |
PLECAK PROTACTIC BP 350 AW II BLACK | 1 454 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lowepro ProTactic BP 350 AW II
Ceny na Lowepro ProTactic BP 350 AW II |
---|---|---|---|---|
Lowepro ProTactic BP 350 AW II | od 899 zł | 4 oferty | ||
Lowepro ProTactic BP 450 AW II | od 1 022 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →