Torba na aparat Lowepro Tahoe BP 150 (LP36892)
Wideo 14Zdjęcia 13 |
Lowepro Tahoe BP 150 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lowepro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lowepro.
Kup Lowepro Tahoe BP 150
Lowepro Tahoe BP 150 | 294 zł |
Plecak Na Aparat Lowepro Tahoe Bp 150 Dark Grey | 299 zł |
Plecak Lowepro TAHOE BP 150 (szary) | 299 zł |
Lowepro Tahoe 150 Organizer Bag Czarny | 292 zł |
Lowepro Plecak Tahoe BP 150 Mica/Pixel Camo | 299 zł |
Torby Lowepro są szczególnie popularne wśród fotografów. Wszystko dzięki starannemu zabezpieczeniu zawartości, wysokiej jakości materiałom i krawiectwu, a także przemyślanej organizacji przestrzeni wewnętrznej. To samo dotyczy modelu łącza budżetowego Tahoe BP 150.
Lekki
Ten plecak jest przeznaczony do łatwego przenoszenia — gorącego aparatu, zapasowego obiektywu, wbudowanej lampy błyskowej, dodatkowych akumulatora i ładowania. Model po prostu nie jest przeznaczony dla większego „jelita”. Chociaż dzięki składanemu panelowi UltraFlex możesz zwolnić trochę miejsca na rzeczy osobiste.
Komora przednia
Komora na sprzęt fotograficzny sąsiaduje z tyłem „nośnika” plecaka. Bliżej jej „przodu” znajduje się zapinana na zamek komora z dużą kieszenią na 10-calowy tablet oraz mniejszymi kieszeniami na baterię PowerBank, notebook, długopisy, szczoteczki do czyszczenia itp. Spód fotopacku dodatkowo wzmocniony jest systemem zabezpieczającym CradleFit, który jest gwarantem integralności przenośnego sprzętu.
Pojemność podstawowa
Szczerze mówiąc, Lowepro Tahoe BP 150 to wybór dla fotografów amatorów. Cóż, lub prawdziwi guru fotografii, którzy nie są przyzwyczajeni do noszenia ze sobą wymiennej optyki. Do codziennego noszenia solidnego arsenału sprzętu fotograficznego lepiej przyjrzeć się bardziej przestronnym modelom, ponieważ w portfolio tej samej marki Lowepro są takie rozwiązania na każdy gust i budżet.