Torba na aparat Lowepro Nova 160 AW II
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Lowepro Nova 160 AW II |
|
Wiele kieszeni. W komplecie folia przeciwdeszczowa. Kieszeń na butelkę. Jakość krawiectwa i materiałów.
Pasek na ramię ogranicza dostęp do zamka błyskawicznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lowepro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lowepro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Lowepro Nova 160 AW II
Ceny na Lowepro Nova 160 AW II |
---|---|---|---|---|
Lowepro Nova 140 AW II | od 225 zł | 4 oferty | ||
Lowepro Nova 160 AW II | od 266 zł | 2 oferty | ||
Lowepro Nova 170 AW II | od 322 zł | 6 oferty | ||
Lowepro Nova 180 AW II | od 344 zł | 2 oferty | ||
Lowepro Nova 200 AW II | od 416 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →