Torba na aparat Lowepro ProTactic BP 450 AW II (LP37177)
Wideo 15Zdjęcia 19 |
Lowepro ProTactic BP 450 AW II 16 l25 l |
|
W zestawie etui na ładowarkę lub akcesoria oraz odłączany uchwyt na butelkę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lowepro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lowepro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lowepro ProTactic BP 450 AW II
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lowepro ProTactic BP 450 AW IIPlecak na aparat cyfrowy z obiektywami / notebooka / trójnóg, 200D polyester, nylon 420D, poliester 900D, poliester 1680D, cz... więcejarny, 15, dla DJI Mavic 2 Pro, 2 Zoom Proshop.plZłóż skargę | 973 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 450 AW II GL CzarnyPlecak Lowepro ProTactic BP 450 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... więcejteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Electro.plZłóż skargę | 1 250 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 450 AW II GL CzarnyPlecak Lowepro ProTactic BP 450 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... więcejteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Avans.plZłóż skargę | 1 250 zł |
Lowepro ProTactic BP 450 AW II Green Line (w magazynie!)Cyfrowe.pl Złóż skargę | 1 099 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 450 AW II GL Czarny LP37177-GRLPlecak Lowepro ProTactic BP 450 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... więcejteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 250 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Lowepro ProTacticPorównaj w tabeli →
od 899 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 300x180x470 mm, do kamery: 260x125x400 mm, waga: 2120 g, MOLLE/PALS, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 973 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 360x220x520 mm, do kamery: 300x160x440 mm, waga: 2840 g, MOLLE/PALS, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 209 zł
torba, do obiektywu, wymiary: 150x125x185 mm, do kamery: 110x105x160 mm, waga: 380 g, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 257 zł
torba, do obiektywu, wymiary: 150x125x260 mm, do kamery: 110x105x235 mm, waga: 460 g, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 374 zł
torba, do lustrzanek, wymiary: 200x195x260 mm, do kamery: 160x155x205 mm, waga: 700 g, MOLLE/PALS, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 549 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 330x200x440 mm, do kamery: 280x125x270 mm, waga: 1800 g, MOLLE/PALS, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 574 zł
torba, do lustrzanek, wymiary: 400x170x280 mm, do kamery: 295x120x210 mm, waga: 1400 g, MOLLE/PALS, kieszeń na butelkę, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 471 zł
torba, do lustrzanek, wymiary: 200x195x355 mm, do kamery: 160x155x300 mm, waga: 800 g, MOLLE/PALS, pokrowiec przeciwdeszczowy
Wideo recenzje
LOWEPRO PROTACTIC BP 450 AW II BACKPACK | MYSTERY GIVEAWAYS
23 lipca 2021277 przegląd
Qué Hay En Mi Mochila | Mi Equipo De FOTOGRAFÍA (2020) | LowePro PROTACTIC BP 450 AW II
5 lutego 20202 573 przegląd
Cool Bag | Lowepro Protactic BP 450 AW II - First Look
3 kwietnia 20211 316 przegląd
Lowepro ProTactic BP 450 AW II Backpack Review
2 grudnia 2021973 przegląd
Why I bought the LowePro ProTactic BP 450 AW II Camera Backpack in 2021
4 lipca 202110 795 przegląd
Lowepro Protactic BP 450 AW II vs Zhiyun Crane 2 (Backpack Gimbal)
24 lutego 20198 455 przegląd
The PERFECT Camera Bag?!? Lowepro Protactic BP 450 AW II Camera Backpack Review
25 marca 202126 047 przegląd
Do you really need a camera bag? | Lowepro Protactic BP 450 AW II
8 stycznia 2020971 przegląd
Lowepro ProTactic 450 II: So Close To Perfection
14 marca 20223 356 przegląd
LowePro- Protactic BP 450 AW II -My GoTo Camera Bag
31 lipca 20194 327 przegląd
Lowepro ProTactic BP 450 AW II: FITS SO MUCH GEAR!!
10 stycznia 20224 411 przegląd
Protactic BP 450 AW II Review
30 marca 20204 305 przegląd
Lowepro ProTactic BP 450 AW II Camera Bag - My likes and dislikes after 8-Months of ownership
10 maja 20207 987 przegląd
Lowepro Protactic BP450 AW II What's In The Bag?
8 kwietnia 20216 394 przegląd
LOWEPRO PROTACTIC BP 450 aw II vs LOWEPRO FREELINE BP 350 AW
25 marca 201921 077 przegląd
Modyfikacje Lowepro ProTactic BP 450 AW II
Ceny na Lowepro ProTactic BP 450 AW II |
---|---|---|---|---|
Lowepro ProTactic BP 350 AW II | od 899 zł | 7 oferty | ||
Lowepro ProTactic BP 450 AW II | od 973 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 999 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 540x355x260 mm, do kamery: 420x260x155 mm, waga: 2160 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 899 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 300x180x470 mm, do kamery: 260x125x400 mm, waga: 2120 g, MOLLE/PALS, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 050 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 320x520x220 mm, do kamery: 290x470x150 mm, waga: 2100 g, MOLLE/PALS, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 119 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 316x457x216 mm, do kamery: 292x424x173 mm, waga: 1900 g, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 072 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 310x230x495 mm, do kamery: 260x190x450 mm, waga: 2200 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 899 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 330x250x510 mm, do kamery: 280x160x350 mm, waga: 2720 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 099 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 280x510x200 mm, do kamery: 250x230x130 mm, waga: 1360 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 007 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 310x480x230 mm, do kamery: 260x330x140 mm, waga: 1700 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 969 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 320x250x480 mm, do kamery: 280x150x420 mm, waga: 2390 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 999 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 350x570x260 mm, do kamery: 320x535x180 mm, waga: 2200 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 889 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 480x330x240 mm, do kamery: 410x280x140 mm, waga: 1700 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 046 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 400x280x140 mm, do kamery: 240x280x110 mm, waga: 1100 g, mocowanie statywu