Сумка для камери Lowepro ProTactic BP 350 AW II (LP37176)
Відео 15Фото 19 |
Lowepro ProTactic BP 350 AW II 16 л25 л |
|
В комплекті чохол для зарядного пристрою або аксесуарів і знімне кріплення для пляшки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lowepro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lowepro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lowepro ProTactic BP 350 AW II
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lowepro ProTactic BP 350 AW IIPlecak na aparat cyfrowy z obiektywami / notebooka / trójnóg, poliester 1680D, nylon 420D, poliester 900D, czarny, dla DJI Ma... щеvic 2 Pro, 2 Zoom Proshop.plПоскаржитись | 899 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 350 AW II GL CzarnyPlecak Lowepro ProTactic BP 350 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... щеteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Electro.plПоскаржитись | 1 050 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 350 AW II GL CzarnyPlecak Lowepro ProTactic BP 350 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... щеteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Avans.plПоскаржитись | 1 050 zł |
Lowepro ProTactic BP 350 AW II Green LineCyfrowe.pl Поскаржитись | 899 zł |
Plecak LOWEPRO ProTactic BP 350 AW II GL Czarny LP37176-GRLPlecak Lowepro ProTactic BP 350 AW II - Green Line Kultowy ProTactic powraca w wersji Green Line! Teraz produkowany jest z ma... щеteriałów pochodzących z recyklingu i barwionych ekologiczną metodą. Seria ProTactic niezmiennie łączy w sobie wszechstronność Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 050 zł |
PLECAK PROTACTIC BP 350 AW II BLACKPlecak Lowepro PROTACTIC BP 350 AW II Lowepro ProTactic BP 350 AW II to druga generacja adaptacyjnej serii plecaków o wyjątko... щеwych możliwościach przechowywani.. EmpikПоскаржитись | 1 454 zł |
Серія Lowepro ProTacticПорівняти в таблиці →
від 899 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 300x180x470 мм, для камери: 260x125x400 мм, вага: 2120 г, MOLLE/PALS, кріплення штатива, дощовик
від 1 022 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 360x220x520 мм, для камери: 300x160x440 мм, вага: 2840 г, MOLLE/PALS, кріплення штатива, дощовик
від 209 zł
сумка, для об'єктивів, розміри: 150x125x185 мм, для камери: 110x105x160 мм, вага: 380 г, дощовик
від 257 zł
сумка, для об'єктивів, розміри: 150x125x260 мм, для камери: 110x105x235 мм, вага: 460 г, дощовик
від 346 zł
сумка, для дзеркальних, розміри: 200x195x260 мм, для камери: 160x155x205 мм, вага: 700 г, MOLLE/PALS, дощовик
від 549 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 330x200x440 мм, для камери: 280x125x270 мм, вага: 1800 г, MOLLE/PALS, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 574 zł
сумка, для дзеркальних, розміри: 400x170x280 мм, для камери: 295x120x210 мм, вага: 1400 г, MOLLE/PALS, кишеня для пляшки, дощовик
від 390 zł
сумка, для дзеркальних, розміри: 200x195x355 мм, для камери: 160x155x300 мм, вага: 800 г, MOLLE/PALS, дощовик
Відеоогляди
LOWEPRO PROTACTIC BP 450 AW II BACKPACK | MYSTERY GIVEAWAYS
23 липня 2021277 переглядів
Qué Hay En Mi Mochila | Mi Equipo De FOTOGRAFÍA (2020) | LowePro PROTACTIC BP 450 AW II
5 лютого 20202 573 перегляда
Cool Bag | Lowepro Protactic BP 450 AW II - First Look
3 квітня 20211 316 переглядів
Lowepro ProTactic BP 450 AW II Backpack Review
2 грудня 2021973 перегляда
Why I bought the LowePro ProTactic BP 450 AW II Camera Backpack in 2021
4 липня 202110 795 переглядів
Lowepro Protactic BP 450 AW II vs Zhiyun Crane 2 (Backpack Gimbal)
24 лютого 20198 455 переглядів
The PERFECT Camera Bag?!? Lowepro Protactic BP 450 AW II Camera Backpack Review
25 березня 202126 047 переглядів
Do you really need a camera bag? | Lowepro Protactic BP 450 AW II
8 січня 2020971 перегляд
Lowepro ProTactic 450 II: So Close To Perfection
14 березня 20223 356 переглядів
LowePro- Protactic BP 450 AW II -My GoTo Camera Bag
31 липня 20194 327 переглядів
Lowepro ProTactic BP 450 AW II: FITS SO MUCH GEAR!!
10 січня 20224 411 переглядів
Protactic BP 450 AW II Review
30 березня 20204 305 переглядів
Lowepro ProTactic BP 450 AW II Camera Bag - My likes and dislikes after 8-Months of ownership
10 травня 20207 987 переглядів
Lowepro Protactic BP450 AW II What's In The Bag?
8 квітня 20216 394 перегляда
LOWEPRO PROTACTIC BP 450 aw II vs LOWEPRO FREELINE BP 350 AW
25 березня 201921 077 переглядів
Модификації Lowepro ProTactic BP 350 AW II
Ціни на Lowepro ProTactic BP 350 AW II |
---|---|---|---|---|
Lowepro ProTactic BP 350 AW II | від 899 zł | 7 пропозицій | ||
Lowepro ProTactic BP 450 AW II | від 1 022 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 119 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 316x457x216 мм, для камери: 292x424x173 мм, вага: 1900 г, кріплення штатива, дощовик
від 1 050 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 320x520x220 мм, для камери: 290x470x150 мм, вага: 2100 г, MOLLE/PALS, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 1 072 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 310x230x495 мм, для камери: 260x190x450 мм, вага: 2200 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 899 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 330x250x510 мм, для камери: 280x160x350 мм, вага: 2720 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 999 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 540x355x260 мм, для камери: 420x260x155 мм, вага: 2160 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 1 022 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 360x220x520 мм, для камери: 300x160x440 мм, вага: 2840 г, MOLLE/PALS, кріплення штатива, дощовик
від 879 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 280x510x200 мм, для камери: 250x230x130 мм, вага: 1360 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 969 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 320x250x480 мм, для камери: 280x150x420 мм, вага: 2390 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 999 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 350x570x260 мм, для камери: 320x535x180 мм, вага: 2200 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 977 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 265x445x200 мм, для камери: 230x420x160 мм, вага: 1340 г, кишеня для пляшки
від 1 049 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 430x280x170 мм, вага: 1300 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива
від 1 046 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 400x280x140 мм, для камери: 240x280x110 мм, вага: 1100 г, кріплення штатива