Hulajnoga Longway Metro Shift
Zdjęcia 7 |
Longway Metro Shift |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Longway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Longway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Longway Metro Shift
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Longway Metro Shift Scooter hulajnoga wyczynowa topaz 104103 | 627 zł |
Longway Metro Shift Hulajnoga Wyczynowa - Emerald-ScootWorld.pl | 715 zł |
Longway Longway Metro Shift Ruby Hulajnoga freestyle Black Red 104104 | 608 zł |
Hulajnoga wyczynowa Longway Metro Shift | 753 zł |
Longway Metro Shift hulajnoga wyczynowa Emerald | 649 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości hulajnogi Longway Metro Shift:
- Wymiary kierownicy: 60x55 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →