Hulajnoga Longway Adam
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Longway Adam |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Longway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Longway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Longway Adam
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Longway Unisex hulajnoga wyczynowa dla dorosłych czarna/neonowa rozmiar un | 571 zł |
Longway Adam Stunt Scooter Bifrost 101281 | 551 zł |
Adam Hydrographic Pro Scooter hulajnoga | 562 zł |
Longway Adam Hydrographic Scooter dla dorosłych abstrakcyjny jeden rozmiar | 554 zł |
Longway Unisex hulajnoga hydrographic dla dorosłych Adam Fractal One Size | 535 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →