Hulajnoga Longway Metro
Zdjęcia 27 |
Longway Metro |
|
Jasna, łatwa w użyciu i niezawodna sportowa hulajnoga mechaniczna przeznaczona dla jeźdźców w wieku od 5 lat i wytrzymująca obciążenie do 100 kg. Całkowita waga urządzenia to stosunkowo niewielkie 3,3 kg. Hulajnoga wyczynowa Longway Metro może być dobrym wyborem do nauki podstawowych trików, takich jak podstawowe skoki, obroty, ślizgi i utrzymywanie równowagi. Urządzenie wyposażone jest w kierownicę w kształcie litery Y, natomiast jej wysokość nie jest regulowana, co zapewnia mocniejszy chwyt platformy – to obowiązkowy atrybut modeli kaskaderskich.
Koła o średnicy 11 cm wykonane są z poliuretanu, dobrze radzą sobie z obciążeniami, zapewniają wysokiej jakości trakcję oraz są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie sztywność kół jest na poziomie 88A. Łożyska typu ABEC 9, które są często stosowane w modelach sportowych, są uważane za jedne z najbardziej niezawodnych. Pomagają szybko osiągnąć pożądaną prędkość i utrzymać ją przez dłuższy czas. Aby dostosować prędkość ruchu, produkt jest uzupełniony prostym hamulcem nożnym, który jest uruchamiany przez naciśnięcie stopy na platformie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Longway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Longway.
Kup Longway Metro
Wszystkie ceny 7 →Longway Metro Stunt-Scooter H79 cm Trick Park hulajnoga z pedałem czarna n | 743 zł |
Longway Metro 2K19 Hulajnoga Wyczynowa - Full Neon-ScootWorld.pl | 895 zł |
Hulajnoga wyczynowa Longway Metro | 1 043 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Full Neochrome | 899 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Black Neochrome | 799 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Black | 649 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Bifrost | 599 zł |