Hulajnoga Tempish Big Boy (1050000227)
Zdjęcia 13 |
Tempish Big Boy |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Big Boy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Big Boy 2 Freestyle Youth Scooter Posrebrzany 10500002271-black | 851 zł |
Hulajnoga Tempish Big Boy Czarny | 699 zł |
Hulajnoga freestyle dla dorosłych TEMPISH Big Boy 2 | 929 zł |
Tempish, Hulajnoga, Big boy, czarny | 849 zł |
TEMPISH Big Boy | 620 zł |
Tempish Big Boy Freestyle Youth Scooter Posrebrzany 1050000227-black | 582 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci Tempish Big Boy 110mm 2021 | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →