Hulajnoga Tempish Gang (1050000210)
Tempish Gang |
|
Klasyczna hulajnoga sportowa do wykonywania akrobacji od popularnego czeskiego producenta sprzętu sportowego, wprowadzona na rynek w 2017 roku. Aluminiowa rama gwarantuje lekkość i łatwość obsługi, dzięki czemu doskonale nadaje się dla początkujących jeźdźców. Hulajnoga wyczynowa Tempish Gang nie może się składać ani rozkładać, ale jest mocno przykręcona do kierownicy i platformy.
Dodaje to hulajnodze sztywności, pozwala dobrze reagować na wstrząsy i eliminuje niepotrzebne wibracje. Hulajnoga świetnie radzi sobie z wykonywaniem standardowych trików - zakrętów, ślizgów, skoków. Małe kółka o średnicy 10 cm wykonane z wysokiej jakości poliuretanu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie odkształcają się pod wpływem temperatury. Klasyczny hamulec nożny pomaga zwalniać i zapewnia płynne hamowanie, co pozwala uniknąć wypadków, kolizji i urazów. Hulajnoga świetnie nadaje się jako model przejściowy do bardziej złożonych trików.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Kup Tempish Gang
Wszystkie ceny 12 →TEMPISH Freestyle Scooter Gang ERAX Rainbow tczowy 1050000236 | 863 zł |
Tempish Gang Erax Rainbow Freestyle Scooter Posrebrzany 1050000236-multico | 895 zł |
Hulajnoga Tempish Gang Erax Tęczowy | 849 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci Tempish GANG Erax Rainbow 100mm 2021 | 849 zł |
Tempish, Hulajnoga, Gang Erax, niebieski, 50x55x83 cm | 849 zł |
Czeska marka Tempish zdobyła swoją reputację w produkcji artykułów sportowych. W szczególności popularne są modele hulajnóg motley. Jedna z nich o nazwie Tempish Gang skierowana jest do jeźdźców, którzy mają już swoje ręce w wykonywaniu trików.
Najwyższa klasa
Model otrzymał najwyższy wskaźnik dopuszczalnego obciążenia sportowego „5 gwiazdek”. Oznacza to, że z łatwością radzi sobie z wykonywaniem trików w formie zwrotów, poślizgów i skoków. Sztywna konstrukcja ramy hulajnogi wytrzymuje silne obciążenia udarowe. Jednocześnie, wzmocniona stalowa kierownica zapewnia responsywne kierowanie i eliminuje niepotrzebne wibracje.
Zaawansowane podwozie
Hulajnoga osadzona jest na kołach o średnicy 10 cm wykonanych z wysokiej jakości poliuretanu. Nie przejmują się dużymi obciążeniami, a koła nie odkształcają się pod wpływem temperatury. Hamulec mechaniczny tradycyjnego typu dociskowego jest umieszczony na tylnym kole modelu. Ale najważniejsze w charakterystyce podwozia są łożyska klasy ABEC 9, jako gwarancja szybkiego ustawienia prędkości i doskonałego toczenia hulajnogi.
Funkcje lądowania
Do dyspozycji „jeźdźca” hulajnogi oddano powiększoną platformę na nogi o łącznej długości 50 cm, a szerokość pokładu to 10,8 cm. Model może wytrzymać ciężar rowerzysty do 125 kg. Prowadzenie hulajnogi będzie niewygodne tylko dla wysokich tricksterów, ponieważ nieregulowana kierownica unosi się ponad poziom podłogi na wysokości około 80 cm. Tej cechy nie da się sprowadzić do wad, ale należy o tym pamiętać.